Relació de grups i professorat (curs 2020-2021)

RELACIÓ DE GRUPS I PROFESSORAT

ESO

1r ESO 1r A 1r B 1r C 1r D
Tutor/a grup i personal Melissa Vivas

Eric Carrión

Laura Garcia

Loreto Lledó

Susanna Saiz

Fina Nieto

Oriol Berengueres

Cristina Riera

Català Melissa V./Fina N. Melissa V./Fina N. Melissa V./Fina N. Teresa D. – Íria M. / Gemma B.
Castellà Melissa V./Fina N Melissa V./Fina N Melissa V./Fina N. Teresa D. – Íria M. /Gemma B.
Matemàtiques Vanessa M./ Cristina R. Jaume A./ Cristina R. Vanessa M./ Cristina R. Vanessa M./ Cristina R.
Anglès Laura G./Cristina L. Laura G./Cristina L Susanna S. / Marcos C. Susanna S. / Marcos C.
Ciències Socials Jordi M./Cristina L. Isabel D./ Cristina L. Isabel D / Susanna S. Jordi M./Susanna S.
Ciències Experimentals Oriol Berengueres Estel Queralt Estel Queralt Oriol Berengueres
Tecnologia Eric Carrión Eric Carrión Eric Carrion Eric Carrión
Música Loreto Lledó Loreto Lledó Loreto Lledó M. Josep Costa
ViP Marina Pineda Marina Pineda Marina Pineda Marina Pineda
Educació física Oriol Berengueres Montse Llopis Montse Llopis Oriol Berengueres
Ética Jordi Mas Cristina López Susanna Saiz Jordi Mas
Projectes Oriol Berengueres Laura García Susanna Saiz Oriol Berengueres

 

2n ESO 2n A 2n B 2n C 2n D
Tutor/a grup i personal Angel Soria

Yaiza Gómez

Jordi Mas

M. Eugènia Martínez

Alicia Picazo

Raúl Casals – Adrián López

Lola Revuelta

Eva Muñoz

Català Yaiza G. / M. Eugènia M. Yaiza G. / M. Eugènia M. Teresa D. – Íria M. / Eva M Teresa D. – Íria M. / Eva M.
Castellà Yaiza G. / M. Eugènia M. Yaiza G. / M. Eugènia M. Teresa D. – Íria M. / Eva M. Lola R./ Eva M.
Matemàtiques  Raúl C. – Adrián L. /  Angel S. Raúl C.- Adrián L.  /Marta P. Raúl C.- Adrián L. / Carlos L. Raúl C. – Adrián L. / Angel S.
Anglès Laura G / Ana G. Laura G / Ana G. Lola R. /Ana G. Lola R. /Ana G.
Ciències Socials Xavier R. / Isabel D Xavier R. / Jordi M. Xavier R. /Isabel D. Xavier R./ Jordi Mas
Ciències Experimentals Angel Soria Marta Paradís Carlos López Angel Soria
Tecnologia Alicia Picazo Alicia Picazo Alicia Picazo Alicia Picazo
Música Loreto Lledó Loreto Lledó M. Josep Costa M. Josep Costa
Educació física Montse Llopis Montse Llopis Xavier Palau Xavier Palau
Ética Isabel Díaz Jordi Mas Isabel Díaz Jordi Mas

 

3r ESO 3r A 3r B 3r C 3r D
Tutor/a grup i personal Marta Paradís

Maria Franco

Raul López

Anna Piqué

Inma Rojano

Irene Ramos

Marcos Crespo

Marina Pineda

Català Àngela C. / Llúcia G. David C. / Llúcia G. Àngela C./ Irene R. Manel I. – Laura O./ Eugènia M.
Castellà Àngela C. / Llúcia G. Irene R. / Llúcia G. Àngela C./ Irene R. Manel I. – Laura O./ Eugènia M.
Matemàtiques Anna P. / Inma R. Anna P. / Inma R. Anna P. / Inma R. Inma R.  / Alex F.
Anglès Marcos C. / Maria F. Marcos C. / Maria F. Marcos C. / Maria F. Marcos C. / Maria F.
Ciències Socials Ariadna Sotorra Raül López Raül L. / Vanessa A. Raül L. / Ariadna S. – Francesc R.
Ciències Experimentals Marta Paradís Marta Paradís José Juan Jose Juan
Tecnologia David Molins David Molins David Molins David Molins
ViP Rosabel Aldabó Rosabel Aldabó Rosabel Aldabó Marina Pineda
Educació física Xavier Palau Xavier Palau Xavier Palau Xavier Palau
Ética Ariadna Sotorra- Francesc Real Raül López Vanessa Asunción  Ariadna Sotorra – Francesc Real
Religió

Jordi Mas

Optatives Emprenedoria – Inma Rojano

Cultura clàssica – Coral Rosselló

Revista – Yaiza G.

Mediació- Judit Cot

Emprenedoria – Inma Rojano

Cultura clàssica – Coral Rosselló

Revista – Yaiza G.

Mediació- Judit Cot

Emprenedoria – Inma Rojano

Cultura clàssica – Coral Rosselló

Revista – Àngela C.

Mediació- Judit Cot

Francès – Isabel Díaz

Teatre – Loreto Lledó

 

4t ESO 4t A 4t B 4t C 4t D
Tutor/a grup i personal Jaume Alvarez

Rosabel Aldabó

Manel Iglesias

Xavier Rosa

David Caldeira

Montse Llopis

Lorena Anido

José Juan

Català David Caldeira David Caldeira David Caldeira David Caldeira
Castellà Eva Muñoz Manel Iglesias – Laura Olvera Manel Iglesias – Laura Olvera Manel Iglesias – Laura Olvera
Matemàtiques Jaume Alvarez Jaume Alvarez Jaume Alvarez Cristina Riera
Anglès Lorena Anido Lola Revuelta Lorena Anido Lorena Anido
Ciències Socials Marc Sahún Xavier Rosa Xavier R. / Ariadna S. – Francesc R. Xavier R / Marc S.
Educació física Montse Llopis Montse Llopis Montse Llopis Montse Llopis
Ética Marc Sahún Xavier Rosa xxx Marc Sahún
Religió

Jordi Mas

Optatives Tecnologia – Eric Carrión

Informàtica – David Molins

Biologia – Jose Juan

Física i Química – Angel Soria

Filosofia – Vanessa Asunción i Raül López

Economia – Marga López i Cristina Riera

Música – Loreto Lledó

ViP- Rosabel Aldabo

Francés- Isabel Díaz

 BATXILLERAT

BATXILLERAT 1r BAT A1 1r BAT A2 1r BAT B 2n BAT A 2n BAT B
Tutor/a grup i personal Vanessa Asunción

Coral Rosselló

Àngela Carbonell Carlos López Eugenia Monforte

Coral Rosselló

Ariadna Sotorra – Francesc Real

Estel Queralt

Coral Rosselló

Ariadna Sotorra – Francesc Real

Català Eugènia M. Àngela C. Àngela C. Eugènia M. Eugènia M.
Castellà Gemma B. Mª Eugenia M. Gemma B. Llúcia G. Llúcia G.
Anglès Ana Gratacós Lorena Anido Lorena Anido Susanna S. Susanna S.
CMC Carlos López Jose Juan Jose Juan
EF Xavier Palau Monte Llopis Xavier Palau
Filosofia /

Història Filosofia

Vanessa Asunción Vanessa A. Vanessa Asunción
Hist. Món Conte. Xavier Rosa
EOE Anna Bordes Anna Bordes
Llatí Coral R. Coral R.
Grec Coral R. Coral R.
Matemàt. Aplicad. Alex Ferran Alex F.
Biologia Carlos López Carlos L.
Matemàtiques Vanessa M. Vanessa M.
Física Estel Queralt Estel Q.
Tecno. Ind. Jaume Arcos Alicia P.
Dibuix tècnic Anna Piqué Joan Zamora
Química Marta Paradís Estel Queralt
Economia Anna Bordes

 CICLES

DEPARTAMENT D’IMATGE PERSONAL

1r Perruqueria i cosmètica capil·lar
Tutoria Alícia Yagüe MP5 Alícia Yagüe
MP1 Maite Roca MP7 Cristina Cremades
MP2 Laura Vallès MP8 Laura Vallès
MP3 Cristina Cremades MP9 Cristina Cremades
MP4 Maite Roca MP11 Marga López
2n Perruqueria i cosmètica capil·lar
Tutoria Maite Roca MP6 Laura Vallès
MP1 Maite Roca MP10 Cristina Cremades
MP2 Laura Vallès MP12 Marga López
MP4 Alícia Yagüe MP13 Cristina López
MP14 Cristina Cremades (i edoc 2n curs picc)

 

DEPARTAMENT DE SERVEIS SOCIOCULTURALS I A LA COMUNITAT

1r APSD A

1r APSD B

Tutoria Carlos J. Martín de Frutos Tutoria Oscar Escribano
MA2 Carlos J. Martín de Frutos MA2 Ester Bach
MA3 Núria Balasch/ Ester Bach MA3 Ester Bach/ Núria Balasch
MA4 Reme Padilla MA4 Oscar Escribano
MA5 Iván Llenas MA5 Iván Llenas
MA11 Noemí Dulsat MA11 Noemí Dulsat
2n APSD A 2n APSD B
Tutoria David Sánchez Valera Tutoria Iván Llenas
MA1 Anna Itxart MA1 Anna itxart
MA6 David Sánchez Valera MA6 David Sánchez Valera
MA7 David Sánchez Valera/ Núria Balasch MA7 ⅓ 508 – Núria Balasch
MA8 Reme Padilla MA8 Iván Llenas
MA9 Sandra Pérez MA9 Iván Llenas
MA10 Núria Balasch MA10 Núria Balasch
MA 12 Noemí Dulsat MA 12 Noemí Dulsat
MA13 Carlos J. Martín de Frutos MA13 Ester Bach

 

1r ISO

Tutoria Marta Buil MI7 David Sánchez Rodríguez
MI1 David Sánchez Rodríguez MI9 Marta Buil / Sílvia Lanceta
MI2 Marta Buil MI11 Marga López
MI3 Sílvia Lanceta / Núria Balasch

2n ISO

Tutoria Anna Itxart MI10 Núria Balasch
MI4 David Sánchez Rodríguez MI12 Marga López
MI5 Oscar Escribano MI13 David Sánchez Rodríguez/ Anna Itxart
MI6 Anna Itxart MI8 Marta Buil

 

1r EI

Tutoria Judit Polls ME6 Zaida Caballero
ME2 Ana García ME3 Sandra Pérez
ME4 Judit Polls ME10 David Sánchez Valera

2n EI

Tutoria Ana García ME8 Zaida Caballero
ME1 Ana García ME9 Carlos J. Martín de Frutos
ME7 David Sánchez Valera ME11 Marga López
ME5 Sandra Pérez ME12 Ana García / Zaida Caballero